Stayso Cloud7
cloud7

Stayso Cloud7 Hotel

Çerezler, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamamıza yardımcı olur. Web sitemizi kullanarak çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz.


Kişisel Verilerin Kullanımı ve Açıklanması ve Amaç Belirtimi


Kişisel verilerinizi, yalnızca web sitelerinin teknik yönetimi, müşteri yönetimi, otel anketleri ve pazarlama amacıyla, yalnızca her özel durumda gerekli olduğu ölçüde kullanacağız. Kişisel verileriniz, izniniz olmadan Stayso By Cloud7  dışındaki üçüncü şahıslara ifşa edilmeyecektir.

Güvenlik


Kontrolümüz altında bulunan verileri manipülasyon, kayıp, imha, yetkisiz kişilerin erişimine veya yetkisiz ifşalara karşı korumak için güvenlik önlemleri alıyoruz. Yeni teknoloji ortaya çıktıkça güvenlik prosedürlerimiz sürekli olarak geliştirilmektedir.

Seçme özgürlüğü


Verilerinizi, sizi paketlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgilendirmek ve uygun olduğu durumlarda görüşünüzü talep etmek için kullanmak istiyoruz. Doğal olarak, bu tür kampanyalara katılımınız isteğe bağlıdır. İzin vermemeniz durumunda, verilerinizin uygun şekilde kullanılmasını yasaklayabilmemiz için bize istediğiniz zaman bilgi verebilirsiniz. Daha fazla bilgi için sizi yerel web sitesi hizmetlerine yönlendiriyoruz.

İletişim


Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin bilgi, faydalı öneri ve şikayetler için Otel Yöneticimize başvurabilirsiniz. Doğruluk ve güncellik için çabalarımıza rağmen verilerin yanlış olması durumunda, talebiniz üzerine bu bilgileri düzelteceğiz.

@staysobycloud7hotels

INSTAGRAM

INSTAGRAM