Stayso Cloud7
cloud7

Stayso Cloud7 Hotel

Çerezler, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamamıza yardımcı olur. Web sitemizi kullanarak çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz.
  1. Anasayfa Stayso Cloud7
Cloud7
Cloud7


STAYSO CLOUD7 HOTEL

Kendinizi Eğlencenin

Ritmine Bırakın.

İstanbul’un kalbinde unutulmaz anılar biriktireceğiniz muhteşem bir konaklama deneyimi için hemen rezervasyon yaptırın, eğlencenin ritmini yakalayın!

Rezervasyon

Cloud7

Odalar

Her biri kendi tasarımına sahip rengarenk odalarıyla Stayso by Cloud7 Hotels, misafirlerine spontane ve etkileyici bir konaklama deneyimi sunuyor. En iyi fırsatları yakalamak için hemen rezervasyon yaptırın!
The Coffee Factory & Stayso KItchen

Otelimizin lobisinde co-working alanına ev sahipliği yapan The Coffee Factory, tarzı ile diğer mekanlardan ayrışan tasarımı ile farklı ve renkli takımları, projeleri ve ilham verdiği kadar ilham arayışında olan insanları bir araya getiriyor. Bomonti yakınlarındaysanız kendinize çalışacak enfes bir yer buldunuz. Hava güzelse, nefis kokulu kahveniz yudumlarken açık alanda,veya içerideki masalı alanlarında rahatça çalışabilirsiniz. Taze, lezzetli, doyurucu, sağlıklı, vegan ve glutensiz sayısız alternatifleri olan The Coffee Factory'de tüm seçenekleriyle eksiksiz bir çalışma ortamı ve deneyimi sunuyoruz.


Fotoğraflar


Sıra dışı tasarımı ve renkli atmosferiyle ezber bozan Stayso by Cloud7 Hotels'in enerji dolu fotoğraflarına yakından bakın!

TÜM FOTOĞRAFLAR


AvantajlI

Teklifler


Stayso by Cloud7 Hotels'de harika fırsatlar sizi bekliyor. Sizin için hazırladığımız özel tekliflere bir göz atın ve harika fırsatları kaçırmayın!

TÜM TEKLİFLER

Stayso By Cloud7Ürdün Akabe'de Bulunan
Kardeş Otelimizi Keşfedin!

CLOUD7 AQABA


Aqaba'nın dinamik topluluğunun tam kalbinde, benzersiz deneyimler arayan yeni nesil gezginleri ve konukları karşılayan muhteşem yaşam tarzı destinasyonu…

SİTEYE GİT


@staysobycloud7hotels

INSTAGRAM

INSTAGRAM